עיצוב משרדים

חלל עבודה פתוח ומשותף

משרדים הם חלק בלתי נפרד מחיינו. רוב היום אנו נמצאים בעבודה ואנו מחפשים שיהיה לנו נוח בשעות הללו. בשנים האחרונות עיצוב משרדים הוא תחום שעלה מאוד לתודעה בעקבות חברות כמו גוגל שלהן עיצוב מיוחד. ממשרדים הכוללים חדרים עם דלתות, משרדים רבים עברו לעבוד בדרך של open space, הכוונה לחלל עבודה פתוח ומשותף. חלל עבודה פתוח ומשותף מאפשר להכניס עיצוב נעים יותר, מודרני וחדשני. ניתן להכניס צבעים מקפיצים שעושים חשק לעבוד.

איך לעצב משרדים עם תקציב דל?

יצירת חלל עבודה משותף, מצריך תקציב יחסית גדול לשינוי קירות המשרד, אך מה אם למשרד יש תקציב דל? האם עדיין ניתן לעשות עיצוב משרדים במראה איכותי? התשובה היא בהחלט, רק שהדגש העיצובי יתמקד באקססוריז ופחות בשינוי המרחב. 

ניתן להוסיף עציצים, צביעת קירות ואזורים שניתן לעשות בהם הפסקה. מומלץ מאוד להשקיע את התקציב באזור המטבחון ולאפשר לעובדים מקום שהוא כן יותר פתוח בזמן ההפסקות.

איך לעצב את אזור המטבחון במשרדים בצורה איכותית?

עיצוב משרדים כולל לרוב גם את עיצוב המטבחון. ולכן, אם החלטתם להתמקד גם בעיצוב המטבחון, מומלץ לעשות מספר דברים. תחילה חשוב שחלל המטבחון יאפשר להכניס בו שולחנות קטנים עם כיסאות שניתן לשבת ולאכול בהם. אנו באתר עיצוב פנים לבית ולמשרד ממליצים כי המטבח יהיה במראה נקי ומזמין. בחרו צבע שיאפיין את המטבח. ניתן לבחור צבעים מעניינים כמו ירוק, אדום, טורקיז וכדומה וניתן לשלב מקרר ומיקרו בגוון דומה וגם בר מים.

עיצוב משרדים שמאופיין בחדרים

כדי לבצע עיצוב משרדים מיוחד, ניתן להוסיף צבעים ייחודיים לקירות אשר מוסיפים ייחודיות ומודרניות. כמו כן, ניתן לבחור ריהוט מעט יותר חם הכולל גוון עץ עם פרזול שחור. לריהוט בגוונים אלו יתאימו מאוד גם וילונות ונציאנים בגוון לבן או בז’. כל אלו יחד יכניסו לחלל חמימות נעימה. 

לסיכום, משרדים הם ללא ספק חלל שניתן ליצור בו עיצוב. בתקציב גבוה ניתן ליצור חללי עבודה משותפים ובתקציב קטן ניתן להוסיף אלמנטים עיצוביים, עציצים, וילונות וריהוט שמשנה את האווירה. שילוב של כל אלו יחד ייצור עיצוב חמים, נעים שכיף מאוד לעבוד בו.

מאמרים נוספים

עיצוב פנים מאמרים

דילוג לתוכן